Jak sponzorovat žárovku

Rozsviťte s námi Prahu i letos

Sponzorovat žárovku může každý, kdo vlastní mobilní telefon.


Jak na to?

Stačí napsat DMS, tedy dárcovskou SMS ve tvaru: DMS ZAROVKA 60 nebo DMS ZAROVKA 90 nebo DMS ZAROVKA 190, a to podle ceny, kterou si vyberete. Svoji DMS odešlete na číslo 87777. Cena DMS 60 činí 60 korun, cena DMS 90 činí 90 korun, cena DMS 190 činí 190 korun. Sluneční paprsek obdrží 59, 89 nebo 189 Kč.

Vše o DMS se dozvíte na www.darcovskasms.cz, službu provozuje Fórum dárců a technicky zajišťuje ATS Praha. Garantem sbírky je organizace Život dětem o.p.s.Nemáte možnost poslat DMS? Máme QR kódy!

Víme, že někteří z nás mají firemní mobilní tarify a často zablokovanou možnost odesílat DMS. Máme pro Vás QR kódy, které můžete načíst snad každou mobilní bankovní aplikací. Částka se pak odešle z vašeho bankovního účtu. 

Většinou stačí naskenovat QR kód ve vaší bankovní aplikaci v mobilu. Částka se na webu započítá nejpozději během 48 hodin, jakmile dojde ke zpracování platby mezi bankami.

Poslat převodem 60 Kč
Poslat převodem 90 Kč
Poslat převodem 190 Kč

 

Jak přispět za městský obvod?

Pokud chcete, můžete reprezentovat konkrétní městský obvod. Platbu k němu můžete přiřadit na hlavní stránce webu Rozsviťte.cz. Klikněte si na konkrétní Prahu a využijte vygenerovaného QR kódu v bílém boxu vpravo - naskenujte ho ve vaší bankovní aplikaci. Částka se na webu k městskému obvodu započítá nejpozději během 48 hodin, jakmile dojde ke zpracování platby mezi bankami.Jak poslat větší částku peněz

Každý rok se mezi posluchači najdou dárci, kteří chtějí přispět větším obnosem. Přispívat lze přímo na účet 2132838349/0800 pod variabilním symbolem: 937. Rádi vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru do vašeho účetnictví.

 

Poslat převodem libovolnou částku