O projektu

Každý může mít svou žárovku a každý může pomáhat

 

Každý rok touto dobou společně rozdáváme radost a pomáháme. Chceme to udělat i letos a s ještě větší intenzitou. I letos je tu "Rozsviťte s námi Prahu".  

Stejně jako předešlá léta budou moci i letos posluchači Hitrádia City 93,7 FM v předvánočním čase přispět na dobrou věc, třeba jen symbolickou částkou prostřednictvím dárcovských DMS.

Tento rok podporujeme spolek Sluneční paprsek, organizaci zajišťující ozdravné pobyty dětí s vážným onemocněním. Jde o děti, které prodělaly hemato-onkologické onemocnění, jsou chronicky a vážně nemocné nebo o děti, kterým jejich onemocnění neumožňuje zúčastnit se ozdravných pobytů s jiným subjektem (např. Mořský koník). Dále pak pro děti nemocné a vyrůstající v dětském domově, s definovanou psychickou deprivací.

Zapojte se i vy do unikátního projektu Hitrádia City 93,7 FM a pomozte s námi nemocným dětem a jejich rodičům. 


Historie

V roce 2007 měl tým City nápad, jak spojit celou Prahu v předvánočním charitativním projektu. Daří se to rok, co rok už 17 let! I proto se k němu s vámi, našimi posluchači, letos opět rádi vracíme.

Stejně jako v minulých letech si i letos s laskavým souhlasem hlavního města Prahy vypůjčíme tradiční vánoční strom na Staroměstském náměstí a jeho žárovky. Každý tak má možnost „sponzorovat" svou žárovku za cenu jedné DMS.

V uplynulých letech se do projektu zapojily tisíce Pražanů. Věříme, že letos jich bude díky vám ještě více.

 

Podívejte se, jak vypadala předávka šeku v loňském roce: